Київ,
вул. М.Закревського, 61/2
показати на мапі
Режим роботи:
Пн-Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 10:00-16:00

УЗД КИЇВ, ТРОЄЩИНА, УЗД НА ЗАКРЕВСЬКОГО

УЗД Ультразвукові дослідження судин головного мозку, шиї, органів черевної порожнини, малого таза, судин ніг, ехокардіографія виконуються в медцентрі ПРОСТО на Лівому березі Києва в Троєщині фахівцем з 20-річним досвідом роботи.

Ультразвук це найдоступніший за ціною метод діагностики. Це сканування організму, яке швидко виявляє захворювання судин, серця, виявляє на ранній стадії проблеми зі здоров’ям. Своєчасна діагностика дозволяє виявити захворювання і патології на ранніх стадіях, що веде до збереження здоров’я та порятунку життя. Спеціаліст медичного центру ПРОСТО виконує діагностику спираючись на свій багатий клінічний досвід за допомогою одного з кращих на сьогодні апарату експертного класу Logic 9 Кожному сьогодні хоча б раз на рік потрібно зробити УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, грудних залоз, органів малого тазу для того, щоб вчасно виявити проблеми.

Важливим є те, що УЗД дозволяє на ранній стадії виявити онкологічні захворювання, які часто протікають безсимптомно. Виявити проблему на тій стадії, коли людина ще не підозрює що у нього в організмі починає зріти катастрофа. Рання діагностика дозволяє ефективно боротися з цими захворюваннями. На жаль, через особливості харчування населення і якості деяких продуктів, наявності токсинів, психологічного стану людей багато хто має порушення роботи печінки.

Завдяки своєчасному УЗД можна діагностувати початок проблем, вчасно призначити ефективне лікування. УЗД важливий метод для діагностування судинних патологій, в тому числі дуже поширеного сьогодні атеросклерозу. Людина може навіть не підозрювати, що йому вже необхідно починати лікування. Такі ураження судин виникають через те, що зараз люди мало займаються своїм здоров’ям. УЗД судин необхідно робити раз на рік. УЗД необхідно при проблемах венозного русла, варикозному розширенні вен. Своєчасна діагностика дозволяє вирішувати проблеми не доводячи до операції. Дуже небезпечні тромби, це пряма загроза життю.

Своєчасна ультразвукова діагностика може вчасно виявити такі патології, врятувати життя і зберегти здоров’я. Ехокардіографія також допомагає вчасно виявляти захворювання, про які люди навіть не підозрюють. Наприклад, ті патології, які виключають заняття спортом через загрозу виникнення критичних станів. Тому перед тим, як почати займатися спортом потрібно обов’язково перевірити серце. Адже деякі вади протікають безсимптомно.

В цілому, УЗД це метод діагностики, що дає ясну картину стану внутрішніх органів людини. УЗД це абсолютно безпечна процедура. УЗД займає 15-50 хвилин, результат через 10 хвилин. УЗД черевної порожнини робиться з ранку натщесерце. При інших видах УЗД обмежень по харчуванню перед

Контакти для зв'язку
Київ, вул. М.Закревського, 61/2
Режим роботи:
Пн-Сб: 9:00 - 18:30
Нд: Тимчасово не працюємо
Записатися на прийом:
(067) 643-95-55 (044) 229-95-55
або залиште заявку

    Copyright 2021 Просто Медичний Центр | Усі права належать Просто Медичний Центр