УРОЛОГІЯ

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

Лікування запальних захворювань нирок, передміхурової залози, сечового міхура, проблем нетримання сечі в найбільш близькою жителям лівого берега Києва та Троєщини клініці.

У медичному центрі ПРОСТО лікуванням урологічних патологій займається член Європейської асоціації урологів, уролог, урогінекологія, фахівець з ендоскопічної хірургії з досвідом більше 6000 операцій, стажем в медицині 40 років.

Людям з урологічними проблемами необхідно первинне обстеження в повному обсязі. Виявити присутність або відсутність проблеми, її серйозність, а також, лікування і дізнатися можливі обмеження для способу життя. Запобігти загрозам для життя. Адже сьогодні повноцінне комплексне медичне супроводження цілком доступно.

Зараз у зв'язку з поліпшенням діагностики - появою УЗД, МРТ, КТ можливо раннє виявлення онкологічних урологічних захворювань. Загальне виявлення зараз є кращим. Сьогодні ці захворювання в першу чергу вже лікуються ендоскопічними операціями, а не відкритими. Те, що виявлено на ранній стадії, може бути повністю вилікувано методами малоінвазивної хірургії.

Спеціаліст центру має великий досвід зберігаючого орган лікування раку сечового міхура. Дозволяє уникнути серйозного дискомфорту і інвалідизації.

Завдяки доступній в центрі ПРОСТО сучасної діагностики - МРТ м'яких тканин є можливість на самих ранніх стадіях виявити патологію.

Зараз поширена проблема нетримання сечі. Пацієнтам не варто соромитися цієї проблеми. Сьогодні є ефективні методи консервативної терапії, малоінвазивної терапії. Цю проблему не можна ігнорувати. Чим запущеніще така патологія, тим складніше з нею впоратися.

Є люди з хронічними захворюваннями нирок - таким пацієнтам все життя потрібно регулярне спостереження у лікаря.

Наприклад, сечокам'яна хвороба - хвороба обміну речовин. Епізодичні відходження каменю або видалення каменя не виліковують від хвороби як такої, залишається питання рецидивів.

Запальні захворювання - при ефективному лікуванні вдається досягти лікування. Однак в поєднанні з іншими патологіями людина може хворіти такими захворюваннями все життя.

Постійний контроль у лікаря дозволяє уникати загострень. Проблеми вирішуються профілактикою і своєчасністю лікування. У багатьох випадках бажано тримісячне лікування на водах.

У періоди ризику загострень (осінь-весна) людина повинна особливо ретельно контролювати ситуацію, спостерігатися у лікаря.

Поважаючій себе людині необхідні регулярні профілактичні консультації уролога. З 50 років всім людям необхідно раз на рік проходити профілактичний огляд у уролога. Результати таких досліджень є стартовою точкою спостереження у лікаря. Бажано все огляди проходити в одному і тому ж місці, на одній і тій же апаратурі.

Назва товару чи послуги Продажна ціна
Консультація уролога 350
Повторна консультація уролога 250
mc-prosto-logo-small3
Thanks!