ТЕРАПІЯ

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

Лікування захворювань серцево судинної системи, ендокринної системи, інфекційних захворювань, гастроентерологічних патологій, захворювань обміну речовин в найбільш близькою жителям лівого берега Києва та Троєщини клініці.

Терапевт - перший лікар з якого у більшості людей починається знайомство з медициною. Така консультація дозволяє виявити основні проблеми зі здоров'ям, призначити необхідні діагностику і лікування, вжити заходів на ранній стадії для запобігання розвитку патологій.

Терапевтичне напрямок це в першу чергу профілактика захворювань. Консультації терапевта дуже потрібні людям похилого віку. У цьому віці необхідно контролювати показники рівня цукру у себе в крові, показники артеріального тиск. Адже багато хто не відчувають змін в стані свого організму, а це загроза розвитку серйозних ускладнень - інсультів та інфарктів.

Підхід медичного центру ПРОСТО до лікування пацієнтів - забезпечити максимальне доступне за ціною результативне відновлення здоров'я пацієнта. Фахівці не женуться за брендами, не працюють на відкати від фірм-виробників. Призначаються якісні та доступні препарати, що дійсно виліковують.

Взагалі, регулярні консультації у терапевта це базова умова для підтримання гарного здоров'я і якості життя. Іноді людині щоб виправити здоров'я і нормалізувати своє життя досить одного препарату. Або переглянути своє харчування, виключити деякі продукти. Одне це, без всяких складних схем, може повернути людині гарне самопочуття. У центрі ПРОСТО пацієнтам проводиться доступне, якісне і ефективне лікування з урахуванням багатого досвіду роботи фахівців, в тому числі на невідкладної допомоги.

Ще один напрямок - консультації по вакцинації. В умовах регулярних епідемій грипу і ГРВІ в сезон необхідно робити щеплення і вживати профілактичних заходів. Консультації у фахівців медичного центру ПРОСТО дозволять зберегти Здоров'я і працездатність в період сезонних загострень.

Назва товару чи послуги Продажна ціна
Консультація терапевта 370
Консультація терапевта повторна 270
Довідка для одержання путівки 070/о 170
Довідка в басейн (з оглядом лікаря) 175
Оформлення довідки в піонерський табір (форма 079/у) по готових результатах обстеження 160
mc-prosto-logo-small3
Thanks!