Київ,
вул. М.Закревського, 61/2
показати на мапі
Режим роботи:
Пн-Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 10:00-16:00

Рентген Троещина Рентген Киев Рентген mc-prosto

Рентген Троєщина , Рентген Троещина , Рентген Киев , Рентген Київ

У медичному центрі ПРОСТО можна зробити рентген будь-яких органів та систем організму ! Ми маємо сучасне обладнання експертного класу, що дозволяє підвищити безпеку та інформативність діагностики. Наші кваліфіковані лікарі забезпечують швидке розшифрування результатів і можуть у найкоротші терміни поставити точний діагноз, виявивши навіть приховані патології.

У нашому медичному центрі ПРОСТО рентгенографію роблять на апараті експертного класу – цифровому рентгені Shimadzu MobileDart Evolution.

Його переваги:

-Низька доза опромінення за рахунок наявності дозиметра

-Неперевершена якість рентгенівських знімків

-Найвища швидкість роботи.

Підготовка до рентгенографії.

Більшість процедур, що проводяться, не вимагає ніякої додаткової спеціальної підготовки. Достатньо просто записатися на діагностику.

Проте є винятки. Наприклад, діагностика черевної порожнини проводиться виключно натще. Лікар порекомендує відмовитись від їжі за 6-8 годин до виконання обстеження.

Важливо! Про всі особливості підготовки до призначеного вам дослідження розповість наш адміністратор під час запису на дослідження.

Як відбувається процедура?

Перед проведенням обстеження пацієнт знімає з себе прикраси та аксесуари, виймає з кишень металеві предмети, мобільний телефон. У деяких випадках фахівець може попросити роздягнутися до пояса (наприклад, при виконанні рентгену грудної клітки). Потрібно відкрити ті ділянки тіла, які вивчаються у межах діагностики. Інші зони закриваються спеціальним свинцевим фартухом. Він забезпечує захист від випромінювання.

Зробити рентген будь-яких органів та тканин можна буквально за кілька хвилин.

Висновок за результатами проведеного дослідження буде підготовлено у найкоротший термін!

Якщо Ви плануєте зробити рентген на Троєщині , зателефонуйте за номером 067 643 9555 . Фахівець відповість на запитання та підбере оптимальний час для діагностики!

Контакти для зв'язку
Київ, вул. М.Закревського, 61/2
Режим роботи:
Пн-Сб: 9:00 - 18:30
Нд: Тимчасово не працюємо
Записатися на прийом:
(067) 643-95-55 (044) 229-95-55
або залиште заявку

    Copyright 2021 Просто Медичний Центр | Усі права належать Просто Медичний Центр