Неврологія

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

 

Невролог у медичному центрі ПРОСТО

займається лікуванням захворювань центральної і периферичної нервової системи. До лікар слід звернутися, якщо ви помітили у себе порушення координації рухів, сну, відсутність апетиту.
Невролог - фахівець, який вивчає нервову систему і її хвороби. У сфері його інтересів - робота головного і спинного мозку, нервових сплетінь і стовбурів, периферичних нервів і нервових закінчень.

Захворювання

інсульт і його наслідки (геміпарез, порушення ходи, рухової і чутливої ​​функції)
судинна і атрофическая деменція (наприклад, хвороба Альцгеймера)
мігрень і інші види головного болю
міастенія
розсіяний склероз
бічний аміотрофічний склероз
синдром Гієна-Барре
м'язова дистрофія та незапальні міопатії
постравматіческій ураження нервової системи
Хвороба Паркінсона
епілепсія і епітептіформние синдроми
менінгіти та енцефаліти (діагностика з передачею на лікування інфекціоніста)
ураження периферичних нервів (радикулопатія, неврит трійчастого і лицьового нерва, постгерпетическая нейропатія)
полінейропатія (діабетична, алкогольна, аутоімунна)
ураження нервової системи при системних захворюваннях сполучної тканини (нейроволчанка, антифосфоліпідний синдром, вузликовий поліангіїт, саркоїдоз)

Консультація невролога запис по тел:

(067)643-95-55

 

Огляд невролога -построен на глибокому знанні анатомії і фізіології нервової системи. Невролог перевіряє силу в м'язах, чутливість шкіри на різних ділянках тіла, наявність тремору, точність рухів, стійкість при стоянні і ходьбі і оцінює рефлекси. За місцем больового синдрому, зміни чутливості і рефлексів невролог з точністю практично до міліметра може сказати про місце пошкодження нервової системи. Інструментальних методів, таким як томографія, узі.Невролог медичного центру Просто в Києві володіе нею досконало.

 

Діагностика захворювань нервової системи

Інструментальна діагностика не менш важлива, вона дозволяє визначити не тільки причину захворювання, і ризики розвитку деяких з них.
Наприклад, узі сонних артерій на сучасному обладнанні дозволяє виявити їх атеросклеротичнеураження на ранній стадії і вжити заходів профілактики ішемічного інсульту, які сьогодні не обтяжливі і вельми ефективні.
Пошкодження кісток, хребців при больових синдромах і чутливих порушеннях в режимі реального часу невролог може оцінити за допомогою МРТ. При необхідності візуалізації головного і спинного мозку він може призначити магнітно-резонансну томографію (МРТ),

Назва товару чи послуги Продажна ціна
Консультація невролога 350
Повторна консультація невролога 250
mc-prosto-logo-small3
Thanks!