Київ,
вул. М.Закревського, 61/2
показати на мапі
Режим роботи:
Пн-Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 10:00-16:00

МРТ КИЇВ, МРТ ТРОЄЩИНА, МРТ НА ЗАКРЕВСЬКОГО

МРТ головного мозку, шийного відділу, хребта, попереку, суглобів, черевної порожнини, органів малого таза в найбільш близькою жителям лівого берега Києва та Троєщини клініці.

Магнітно-резонансна томографія є одним з найточніших і ефективних методів діагностики. Дозволяє виявляти порушення і патології на ранніх стадіях, що гарантує максимально ефективне лікування. Виконується на передовому високопольні американському томографі GE Signa EXCITE HD 1,5. Це апарат майбутнього, визнаний експертами одним з найкращих на ринку. Він надійно захищений від електромагнітних впливів навколишнього середовища і дозволяє бачити найбільш точну картину досліджуваних органів.

Також МРТ це абсолютно безпечний метод діагностики, так як в апараті відсутне іонізуюче випромінювання. Тому технологія підходить в тому числі дітям і вагітним дівчатам. МРТ візуалізує лікарям стан судин, вен, артерій, артерій. Дозволяє вивчати в 3D судини головного мозку при нейронних зв’язках. МРТ це найбільш ефективний метод для діагностики головного мозку, хребта, черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу, жіночого малого тазу, а також, різних гриж.

МРТ дозволяє зрозуміти повний стан організму, відповісти про наявність пошкоджень і дегенерацій Потужність апарату дозволяє виконати повноцінну діагностику хвороб Паркінсона й Альцгеймера. Також МРТ це найбільш ефективний метод діагностики суглобів, що дозволяє підібрати максимально ефективне лікування. У деяких випадках необхідно комплексна діагностика – за допомогою УЗД та МРТ. Лікарі клініки в кожному випадку підберуть пацієнту необхідну діагностику.

Підготовка до обстеження МРТ не вимагає обмежень щодо харчування та способу життя. Діагностику пацієнт проходить в положенні лежачи, перед дослідженням потрібно зняти годинник, прикраси, викласти телефон, банківські картки, флешки. Сеанс діагностики МРТ триває від 15 до 50 хвилин в залежності від цілей і обсягу дослідження. Результат діагностики готовий вже через 20-30 хвилин, видається пацієнту у вигляді знімка.

Пацієнтам, яким потрібна МРТ голови, головного мозку, хребта, ліктя, плечового суглоба, черевної порожнини, гомілковостопного суглоба, попереку, колін, спини вкрай складно буде знайти більш доступну ціну на передовому томографі ніж в медичному центрі ПРОСТО. Сьогодні загальновідомо, що вчасно зроблена МРТ головного мозку, хребта, шийного відділу, суглобів, попереку, органів малого таза, жіночого малого тазу дозволяє виявити патології на ранній стадії. Це означає врятувати життя і зберегти здоров’я. Поважаючій себе людині, яка цінує гідну якість життя необхідно періодично проходити діагностику МРТ в профілактичних цілях.

Контакти для зв'язку
Київ, вул. М.Закревського, 61/2
Режим роботи:
Пн-Сб: 9:00 - 18:30
Нд: Тимчасово не працюємо
Записатися на прийом:
(067) 643-95-55 (044) 229-95-55
або залиште заявку

    Copyright 2021 Просто Медичний Центр | Усі права належать Просто Медичний Центр