МРТ НА ЗАКРЕВЬСКОГО

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

Діагностуються захворювання серцево-судинної системи, нервової системи, шлунково-кишкового тракту, захворювання ЛОР органів.

У медичному центрі ПРОСТО встановлене одне з кращих на ринку, передове медичне обладнання.

Ультразвукові дослідження судин головного мозку, шиї, органів черевної порожнини, малого таза, судин ніг, ехокардіографія виконуються в медцентрі ПРОСТО на Лівому березі Києва в Троєщині фахівцем з 15-річним досвідом роботи - Федорович Богданом Олександровичем, кандидат медичних наук. Перша категорія.

У центрі прекрасна ендоскопічна відеостойка, яка дає можливість проводити фіброгастродуоденоскопію, колоноскопію, бронхоскопію. Відеостойка цікава тим що ми можемо записувати наші дослідження на диск або флешку. При подальших обстеженнях і дообстеженнях це надає можливість порівнювати ту патологію, яка була і ту, яка є. Пацієнт отримує відеоархів для того, щоб йому був поставлений правильний діагноз і призначено правильне лікування з максимально позитивним ефектом.

Магнітно-резонансна томографія є одним з найточніших і ефективних методів діагностики. Дозволяє виявляти порушення і патології на ранніх стадіях, що гарантує максимально ефективне лікування. Виконується на передовому високопольні американському томографі GE Signa EXCITE HD 1,5.

Це апарат майбутнього, визнаний експертами одним з найкращих на ринку. Він надійно захищений від електромагнітних впливів навколишнього середовища і дозволяє бачити найбільш точну картину досліджуваних органів.

МРТ-діагностика в медичному центрі ПРОСТО дозволяє виконувати дослідження починаючи від голови і закінчуючи пальцями на ногах. МРТ хребетного стовпа, головного мозку, черевної порожнини, органів малого таза. На відміну від більшості існуючих сьогодні МРТ наш апарат може робити і МРТ м'яких тканин.

Також МРТ це абсолютно безпечний метод діагностики, так як в апараті відсутне іонізуюче випромінювання.

mc-prosto-services-1

Ендоскопія

mc-prosto-services-2

Колоноскопія

mc-prosto-services-3

УЗД

mc-prosto-services-4

МРТ

mc-prosto-logo-small3
Thanks!