Київ,
вул. М.Закревського, 61/2
показати на мапі
Режим роботи:
Пн-Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 10:00-16:00

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОСТО КИЇВ ТРОЄЩИНА

Фахівці центру ПРОСТО проводять малі операції, розтин гнійних утворень, видалення ліпом, атером – патології, які не потребують анестезіології та операційної.

Гастроентерологія У медичному центрі ПРОСТО працює лікар-гастроентеролог вищої категорії зі стажем роботи 20 років. Сучасні проблеми з екологією, якістю продуктів харчування, недотриманням режиму харчування, способом життя привели до збільшення випадків гастроентерологічних захворювань у населення. Найбільш ефективно гастроентерологічні порушення лікуються у разі своєчасного звернення до лікаря. Багато патології призводять до небажаних наслідків через те що людина зіткнувшись з першими симптомами вважає, що саме пройде і не звертається до лікаря. Чим пізніше людина звертається, тим складніша медична допомога їй потрібна.

Найбільш поширені сьогодні захворювання підшлункової залози. Цей орган бере на себе все навантаження від неякісних продуктів, екології, способу життя. Дуже впливає вживання алкоголю. Проблеми з екологією, якістю продуктів, алкоголем і способом життя також викликають і захворювання жовчного міхура, шлунка. Багато людей сьогодні страждають від інфекції хелікобактер пілорі. Ця бактерія є в кожній людині і не турбує здоровий організм. Але за певних умов інфекція активізується і починає негативно впливати на шлунок і дванадцятипалу кишку.

Для збереження здоров’я і якості життя необхідно один раз в 6-12 місяців отримувати консультацію у гастроентеролога і проходити діагностику. Професіоналізм і комплексний підхід Часто проблеми зі здоров’ям зачіпають різні органи і системи людини, в таких випадках для призначення ефективного лікування необхідна консультація декількох фахівців і кілька видів різної діагностиці. У медичному центрі ПРОСТО пацієнтам доступний комплексний підхід фахівців до питань відновлення здоров’я. Колектив медичного центру це фахівці високого професійного класу.

Бачать всі існуючі патології і описують їх так, щоб лікарі-клініцисти могли правильно зорієнтуватися і поставити діагноз. І найголовніше – провести таке лікування, щоб воно дало максимально позитивний ефект. Головна перевага медичного центру ПРОСТО – якість надання медичної допомоги. Завдяки професійній діагностиці і грамотному лікування наші пацієнти отримують високі шанси повернути свій організм до максимально здорового стану. Головний критерій центру – порядність. Кожен, хто до нас звернеться буде почутий і отримає необхідну медичну допомогу. Важлива перевага – людський фактор і хороше добре ставлення до пацієнтів.

Контакти для зв'язку
Київ, вул. М.Закревського, 61/2
Режим роботи:
Пн-Сб: 9:00 - 18:30
Нд: Тимчасово не працюємо
Записатися на прийом:
(067) 643-95-55 (044) 229-95-55
або залиште заявку

    Copyright 2021 Просто Медичний Центр | Усі права належать Просто Медичний Центр