ХІРУРГІЯ

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

Хірургічні обстеження, малі операції, лікування варикозного розширення вен, виразковій хворобі шлунка, гнійних захворювань, опіків, обморожень, видалення атером, ліпом і інших патологій найбільш близькою жителям лівого берега Києва та Троєщини клініці.

У медичному центрі ПРОСТО хірургією займається фахівець з 6-річним досвідом у медицині,  лікар-хірург, флеболог - Дембіцький Андрій Русланович.

Консультація хірурга необхідна при вирішенні великого спектра проблем зі здоров'ям - це травми, захворювання внутрішніх органів і систем, патології, гнійні і запальні захворювання, опіки і обмороження. Хірург призначає необхідні діагностичні процедури.

Акцент в роботі хірургії медичного центру ПРОСТО зроблений на найвищу якість надання медичної допомоги. Це комплекс з діагностики, якісної допомоги та створення всіх необхідних можливостей, щоб пацієнт повернувся до здорового стану.

До хірургам часто звертаються люди з виразковою хворобою шлунка, дванадцятипалої кишки, в таких випадках необхідна фіброгастродуоденоскопія з вимірюванням поведінки Ph всередині шлункового вмісту. Ці дані дозволяють підібрати або консервативне лікування гастроентеролога і терапевта або зробити висновок про наявність ускладнень виразкової хвороби. Це можуть бути пенетрація, рубцево-виразкова деформація і т.д. З цими діагнозами пацієнт переходить з розряду терапевтичних в розряд хірургічних.

Такі хірургічні захворювання як варикозне розширення вен нижніх кінцівок вимагає якісної діагностики за допомогою експертного УЗД кінцівок. Це дозволяє підібрати найбільш ефективне лікування, вибрати між консервативною і лазерною корекцією або прийняти рішення про оперативне втручання.

Клінічна діагностика в медичному центрі ПРОСТО спирається на сучасну діагностичну базу експертного класу - УЗД, МРТ, ендоскопію.

У медичному центрі ПРОСТО працює перев'язочна, оснащена всім необхідним обладнанням для малих операцій. Це розтин гнійних захворювань, видалення патології, які не потребують анестезіологічного супроводу - ліпом, атером і т.д.

Для того, щоб не пропустити якесь захворювання на початкових стадіях його розвитку, яка себе поважає, повинен проходити діагностичне обстеження у хірурга раз на рік.

Якщо є підозри або диспластичні зміни діагностику потрібно проходити один раз в 3-6 місяців. Це залежить від початкового стану здоров'я пацієнта.

Назва товару чи послуги Продажна ціна
Консультація хірурга 400
Первинна хірургічна обробка ран різної локалізації 350
Видалення атером 390
Розтин та дренування гематоми 1490
Розтин та дренування гнійника 500
Накладення швів на рану (за 1 шов) 2130
Накладення косметичного шву (за 1 см) 1430
Перев’язка проста 190
Перев’язка складна 290
Видалення доброякісних пухлин шкіри та підшкірної основи 280
Хірургічна та судинна патологія 380
mc-prosto-logo-small3
Thanks!