ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

  • Зручне розташування

  • Експертна діагностіка

  • Кваліфіковане обслуговування

У медичному центрі ПРОСТО працює лікар-гастроентеролог вищої категорії зі стажем роботи 20 років.

Сучасні проблеми з екологією, якістю продуктів харчування, недотриманням режиму харчування, способом життя привели до збільшення випадків гастроентерологічних захворювань у населення.

Найбільш ефективно гастроентерологічні порушення лікуються у разі своєчасного звернення до лікаря. Багато патології призводять до небажаних наслідків через те що людина зіткнувшись з першими симптомами вважає, що саме пройде і не звертається до лікаря. Чим пізніше людина звертається, тим складніша медична допомога їй потрібна.

Найбільш поширені сьогодні захворювання підшлункової залози. Цей орган бере на себе все навантаження від неякісних продуктів, екології, способу життя. Дуже впливає вживання алкоголю.

Проблеми з екологією, якістю продуктів, алкоголем і способом життя також викликають і захворювання жовчного міхура, шлунка. Багато людей сьогодні страждають від інфекції хелікобактер пілорі. Ця бактерія є в кожній людині і не турбує здоровий організм. Але за певних умов інфекція активізується і починає негативно впливати на шлунок і дванадцятипалу кишку.

Для збереження здоров'я і якості життя необхідно один раз в 6-12 місяців отримувати консультацію у гастроентеролога і проходити діагностику.

Назва товару чи послуги Продажна ціна
Гастроскопія 600
Гастроскопія під наркозом 1400
Колоноскопія 650
Колоноскопія під наркозом 1500
Ендоскопічна біопсія без гістології 800
Ендоскопічна біопсія з гістологією 1500
Наркоз для гастроскопії та колоноскопії, при одночасному проведенні 180
Поліпектомія (видалення поліпів) з місцевою анестезією 950
Поліпектомія (видалення поліпів) під наркозом 2300
Гастроскопія з одночасним проведенням поліпектомії під наркозом 1500
Колоноскопія з одночасним проведенням поліпектомії під наркозом 1550
mc-prosto-logo-small3
Thanks!